ДІБРОВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ( З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ)

Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

26 лют. 2018
Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Майдан та Революція гідності потрясли не тільки Україну, а й увесь світ. Україна продемонструвала Європі і всьому світові, що українці - міцна духом волелюбна нація, яка навчилася поважати себе і яка зуміла відстояти свій демократичний вибір. Майдан став   місцем правди і свободи, добра, дружби, братерства й гідності. Сьогодні на сході точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Саме за це зараз в АТО воюють сини-герої. На полі битви – захисники, воїни. Давайте вшануємо їхню пам’ять...

З нагоди у  школі відбулися заходи "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»: виховні години, тематична лінійка, флеш-моб із запаленням свічок.