ДІБРОВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ( З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ)

Річний звіт про діяльність закладу освіти

Звіт директора

Дібровського НВК «ЗШ І-ІІ ступенів-дитячий садок»

про свою діяльність  у 2016/2017 н.р.

З метою охоплення всіх учнів шкільного віку навчанням, вчителі школи  до початку навчального року здійснили обхід  мікрорайону школи і з'ясували, що всі діти шкільного віку охоплені навчанням.

На початок навчального року у школі навчається 33 учні. Всі ці діти шкільного  віку з нашого мікрорайону.

З 6 випускників школи учнів 9-х класів 2016 року – 1 отримала  свідоцтво з відзнакою.

Дібровський НВК «ЗШ І-ІІ ступенів-дитячий садок» здійснює свою діяльність на підставі таких нормативних документів: Законів України «Про освіту», постанов Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», від 23 листопада 2011 року № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

Робочі навчальні плани визначені    відповідно листа МОН № 1/9-296 від 09 червня 2016 року «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів».

Школа здійснює свою діяльність на основі Положення та Статуту. Відповідно до статуту, затвердженого наказом відділу освіти Сокальської райдержадміністрації від 10 грудня 2014 року № 744/ОД,  заклад  має статус навчально-виховного комплексу.

Відповідно до рішення ради школи пріоритетними напрямками позакласної роботи визначені: шкільне лісництво,національно-патріотичне виховання.

Учні 6-8 класів продовжують вивчати дві іноземної мови: англійську та німецьку  мову з інваріантного компоненту навчального плану

Мова навчання  – українська.

Навчальний рік розпочинається у День знань - 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня наступного року, а тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів без врахування днів, коли діти припиняли навчання з незалежних від них причин (карантин, температурний режим тощо). Терміни навчання та канікул  будуть визначені в окремому наказі.

Відповідно до рішення ради школи (протокол №1 від 31.08.2016р.) навчальна практика та навчальні екскурсії  проводитись не  будуть.

Заклад працює в режимі 5-денного робочого тижня.

У школі налічується 11 педагогічних працівників:

З них: 3 - вчителі початкової школи;

7  - вчителі базової школи;

1 – вихователь.

Укомплектованість закладу педагогічними кадрами на початок навчального року складає 100 % від потреби.

Також наші учні є учасниками та призерами олімпіад ІІ та ІІІ етапу. Варто відзначити ученицю 9 класу Пиріг О., яка другий рік поспіль займає призове місце у обласному етапі олімпіад з географії.

Наші учні беруть активну участь у шкільних та районних конкурсах:

Конкурс з української мови ім.. П. Яцика, « Колосок», «Кенгуру», « Природа і фантазія», « На кращу екологічну стежку".

В школі обладнано 5 навчальних кабінетів, 2 майстерні, функціонує

спортзал, шкільна їдальня, є в наявності спортивний та географічний

майданчики.В школі щорічно проводиться поточний ремонт.  За останні роки школа поповнилася кваліфікованими вчителями. Всі предмети у школі викладають спеціалісти.

Всі учні школи та дитячого підрозділу охоплені гарячим харчуванням. Учні з  малозабезпечених сімей харчуються за державні кошти, а решта -за кошти батьків. З 2 лютого 2017 року в дошкільна група перейшла на повний режим перебування.

За останні роки у школі не було скоєно учнями грубих правопору-

шень та злочинів, цьому сприяють профілактичні заходи, щодо їх попе-

редження. Дирекція школи реагує на всі зауваження та пропозиції, які надхо-

дять у школу з боку батьків та громадськості, в міру можливості стара-

ється їх виконувати.

Шляхом таємного голосуванння роботу директора школи за 2016-2017 н.р.

було визнано задовільною.