ДІБРОВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ( З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ)

День вишиванки у рідній школі

18 трав. 2018

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. День вишиванки - поки ще  відносно нове народне свято, покликане до  єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

Відзначилося свято і у нашій школі. Всі учні, вихованці та працівники цього дня вдягнули вишиванку – національний український одяг – як символ єдності українського народу.По класах відбулися виховні заходи, на яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка.